Harika bir deneyimdi, başkalarının deneyimlerinde kendi acılarımı, umutlarımı, hüzünlerimi ve korkularımı gördüm, yaşadım. Ben de mutlaka bir dizim almak istiyorum. Teşekkürler.
Özlem Güzel Hancı
İlk defa gelmeme rağmen çok çok çok zevkli ve farkındalık yaşamış olduğum bir çalışmaydı. Çok mutlu ayrılıyorum. Bu kadar memnun ayrılacağımı ummuyordum. Teşekkür ederim.
Erdi Abdullah Uğur
Farkındalığımın artmasını sağlayan bende güzel duyguları uyandıran Deniz abla seni seviyorum.
Emine Yapıcı
İlk kapımı açtı. Şimdi sıra diğer kapılarda.
Betül Sezen
Bu gece annemi kalben affettim. Özgürleştim teşekkür ederim.
Serap Uçak
Yine hiç ummadığım yerden ilk adımı atmamı sağladın. Heyecanlı yeni bir yola girdim. Teşekkür ederim.
Sezen Selvi
Benim için harika bir deneyim oldu. Teşekkür ederim.
Muharrem Demir
Kendimi mutlu hissediyorum. Çok güzeldi Deniz Hanıma teşekkürler.
Can Özcan
Çok güzel bir gece geçirdim. İnsan nasıl böyle bir hale, duyguya sahip oluyor bilemiyorum. Teşekkürler.
Nurşen Kaşıkçı
Deniz abla harika bir insansın, benim gerçeği görmemi sağladın için çok teşekkür ederim.
Macide Uzun
Dileğimin getirdiklerini gerçekten yaşadım ve hiç fark etmediğim sonuçlara götürdü beni. O kadar mutluluğu hak ettiğmi bilmiyordum. Çok farklı deneyim yaşadım. TEŞEKKÜRLER.
Betül
Ben Cansu her gece her anımda olmak istediğim yer ve şehir aynı anda 5 yolcuyla tekrar işimde ve şehirde olmak hissetmek. Dikşa enerji meditasyonu benim ilk deneyimim oldu. Dikşa enerjisiyle orada istediğim yerde olacağımı hissediyorum.
Cansu
Yoldayım, gidiyorum, coşkuya, sevgiye, dirilişe, dansa, tüm var olanla birlikte el ele ... Dönüyorum coşkuyla sonsuz olma yolculuğunda. Yaşadığım güzel bir deneyim çalışmasıydı. Teşekkürler ... Şifayı çok arzuladım, dirilişi çok istiyorum, arınmayı çok seviyorum ve özgürleşiyorum. Eşim, çocuklarım, ben ve herkes benimle ...
Halise
Olduranın sen olduğunu unuttuğum için affet beni Rabbim. Yeniden hissedebildiğim için sana şükürler olsun. Bu gece beni buraya çeken enerjiye şükürler olsun.
TUBA
Hayatı ve kendimi seviyorum. Ben değerliyim. Ben sevgiyim. Ben ışığım. Yaradana şükürler olsun çok şükür çok şükür.
GÜLER ATEŞ
19 Mayıs 2010 yılı en anlamlı günlerden bir gün. Carpediem ve Deniz hanımla o gün tanıştım ve hayatım değişti, anlam kazandı. Ruhsal anlamda tam anlamıyla dibe vurmuş olan beni daha ilk seansta ben yapmaya başladı. İnsanlara , hayvanlara,doğaya ve olaylara bakış açımı değiştirdi. Başımıza gelen her olayın aslında bir tesadüf olmadığını ve tekamül yolculuğunda birer basamak olduğunu fark ettirdi. Teşekkürler Carpediem ailesi, teşekkürler Deniz hanım iyi ki varsınız ...
CUMHUR GÜNER
Ben 35 yaşındayım 12 yıldır panik atak rahatsızlığım vardı. Antidepresan kullandığım halde ataklarım oluyordu. Yoğun sosyal fobim de vardı. Kalabalık ortamlara giremiyordum, geceleri uyku uyuyamıyordum. Uyuduğum zaman da nefesim kesiliyor, sıçrayarak kalkıyor kendime zor geliyordum. Son zamanlarda dışarıya çıkmamaya başladım. Kendimi eve kapattım yanımda devamlı birileri bekliyordu. Çok çaresiz olduğum sırada Deniz hanımla tanıştım. Bir seneye yakın bireysel çalışmamız oldu, başka uzmanlarla da çalışmalar yaptık. Şimdi yeniden doğdum ALLAH’a şükür çok iyiyim. Başta Deniz hanım olmak üzere tüm Carpediem çalışanlarına sonsuz teşekkürler.
NALAN GÜMÜŞ
Yıllardır çektiğim baş ağrılarım vardı. Ben o doktor bu doktor gezerken, en son gittiğim Fizyoterapist Y.Özkan BAŞOĞLU bana Deniz hanımı tavsiye etti. Kendisiyle tanışalı 9 ay oldu, ama öylesine sıcak samimi ve güler yüzlü ki sanki kırk yıldır tanıyorum ve seviyorum. Onu tanıdığım için önce Allaha sonra tanımama vasile olduğu için Özkan Bey'e çok teşekkür ediyorum. Her gün ilaç içiyordum önce bundan kurtuldum. Sonra bana yaptığı Nefes çalışması, aile dizimi, ilahi dokunuş, Esma Hüsna, EFT çalışmalarıyla şimdiye kadar göremediğim hayatı gördüm. Hayatın anlamını, kendimin ve insanların ne kadar değerli olduklarını, hiçbir şeyin tesadüf olmadığını ve olayları olduğu gibi kabul etmeyi öğrendim. Artık hayata farklı bakıyorum. Ağrılarımda hem sıklık hemde şiddet azaldı. Tamamen iyileşeceğim. Ben buna inanıyorum ve seçiyorum. Bana doğru yolu gösterdiği için Deniz Hanım'a ve çalışma arkadaşlarına çok teşekkür ediyorum.
AYSUN BAYRAM
EV HANIMI
Öğrencilerim için seminer arayışı ile Deniz Hanım ile tanıştım ve yine seminer arayışı ile Carpedeiem’de bir seminere katıldım. Benim için ne kadar uzak konular ne işim var burada dedim. Bilmiyordum ki bu arayışlarım aslında kendim için olan arayışlarmış. 2011 sonbaharın da tanıştığım Carpediem ailesi ile yolculuğum devam ediyor. Farkındalığım ve kazandıklarımın kendi hayatım da getirdiği değişiklikleri gözlemliyorum. Karşılaştığım olay ve sıkıntılarda 'Bu bana neyi gösteriyor?' 'Neye kabul vermeliyim?' diyorum. Aldığım eğitimlerle yaşam koçu reiki 1 kuantum uygulacısıyım. Daha da önüme ne çıkar bilemiyorum. Ama artık ne işim var burada demiyorum. Hepinizi çok seviyorum. Deniz Hanım’a okulum da verdiği seminer için ayrıca teşekkür ediyorum.
FİLİZ AYAZ
Trakya Üniversitesi Öğretim Görevlisi
2012 yılıydı. Yani geçen yıl. Hayatımın en kötü yılıydı diyebilirim. 41 yaşındayım ben. Dönüp ardıma baktığımda bu kadar haksızlığa uğradığım, bu kadar dibe vurduğum, bu kadar yok olduğum bir yıl daha hatırlamıyorum. İftiraya uğramıştım, yargılanıyordum hiçbir suçum yokken. Değer verdiğim her şey elimden alınmıştı, değer verdiğim herkes arkamdan konuşuyordu. Kendimi alabildiğine değersiz hissediyordum. Her halime yansıyordu bu da. Görünüşüme, yürüyüşüme, ikili ilişkilerime. Erkek arkadaşımı devamlı kırıyordum, ailemi, arkadaşlarımı. Saçımı bile taramıyordum artık, sigara içiyordum günde bir paket. Günden güne yok oluyordum. Bazen aynaya bakıp yok oluşumu izliyordum. Bir arkadaşım Carpe Diem’i tavsiye etti bana. Bakış açımın tamamen değişeceğini söyledi. Birkaç kez aradım ama gitmedim. İnanmıyordum. O kadar dipteydim, o kadar karanlıktaydım ki artık ışığa inanmıyordum. Bir gün internette gezerken nefes terapisi diye birşey okudum. Kalkıp Carpe Diem’e gittim. Nihayet bir şey ilgimi çekmişti. Çok da inanmıyordum giderken aslında. Bilgi alıp dönerim diyordum. Her şey o akşam değişti işte. Deniz’i ilk kez o akşam tanıdım. O kadar uzun zamandır yalnızdım, o kadar uzun zamandır karanlıktaydım ve o kadar hiçtim ki Deniz’in “Seni anlıyorum, yalnız değilsin.” diyen bakışlarını görür görmez ağlamaya başladım. 2 saat sonra çıktığımda hala ağlıyordum. Ne olmuştu ki öyle, bilgi alıp dönecektim ben. Ben değersizdim, beni kim dinlerdi ki. Deniz bana bir terapi programı hazırladı ve 5 ay devam ettim. Her terapide daha derinlere iniyordu Deniz. Ve ben her seferinde daha berraktım. Yeniden masumdum, yeniden bendim. Sigarayı bırakmıştım, saçımı yaptırıyor, başım dik yürüyordum yeniden. Davayı sorarsanız hala devam ediyor. Sadece suçsuzluğumun ispatlanacağı günü bekliyorum. İnanıyor ve bekliyorum. Hiçbir haksızlık, hiçbir iftira beni yenemeyecek biliyorum. Biliyorum çünkü ben değerliyim. Sahip olduğum her şeyimle mükemmelim. Ve bilmesi gereken herkes bunu biliyor. Teşekkürler Deniz.
freyja
O gece alıp başımı, çocuklarımı da, neresi olduğunu bilmediğim yerlere kimseyi tanımadığım yerlere kaçıp gitmek istiyordum. İçinde bulunduğum durumun, yaşadıklarımın artık tek çözümü bu olabilir diyordum. Bilmiyordum ki bunlarla oralara gideceğimi içimdekileri bırakamayacağımı, bırakamayacağımızı. Çok korkuyordum evlatlarımı kaybetmekten. Çok korkuyordum bu duruma çare olamamaktan, ne yapmalıydım bilmiyordum neyin nasıl çözüm olacağını bilmiyordum. Bir çıkmazdı ki sormayın... Tam 40 yaşındaydım bunları yaşadığımda.. Korktuklarım başıma geliyordu. Bu dünyadaki en büyük acının evlattan geldiğini öğreniyordum canım acıya acıya. Hem de nasıl bir acı ki sormayın. İçim acıyordu resmen. Şimdiye kadar hayattan öğrendiklerim bu yaşadığım duruma çözüm olmuyordu. Çözümün ne olduğunu bilmiyordum bile. Son çare olarak bir arkadaşımın tavsiyesiyle Carpe Diem Gelişim Merkezi ile tanıştım. O an Carpe Diem Gelişimin bana çözüm olamayacağını düşünmüştüm. İnanılır gibi değildi bakış açısını değiştireceksin, sen de değişmiş olacaksın ve etrafındakiler de bu değişimle değişmiş olacak. Hadi canım diyesi geliyor insanın değil mi ? Ama aynen böyle oluyor biliyor musunuz, böyle. Yani diyordum çözüm benim bakış açımın değişmesi mi ? İnanın çözüm benim bakış açımın değişmesi ile başladı. Herşey yavaş yavaş çözülmeye başladı. Dibe vurmuşluktan tekrar normalleşmeye böylece adım adım ilerlemeye başladık. Bazen yine takıldık ve sendeledik ama bu sefer düşmedik, hafif sendeleyip yine yolumuza devam ettik. Şimdi mi ne durumdayız ? Artık bu yaşadıklarımıza şükrediyorum. Bu yaşadıklarımın bana öğrettiklerine minnettarım Allahım diyorum … Bu yaşananlar bana öylesine güzel yollar açtı ki … Önüme çıkan çakıl taşları artık benim hayatımın birer basamağı olmaya başladı. Bunların hepsi sevgili Deniz ve Carpe Diem Gelişim sayesinde, iyi ki varlar.. Seni çok seviyorum canım Deniz’im … Ve sevgili çocuklarım sizi çok ama çok seviyorum. Sevgiyle anneniz ŞAHVER ...
ŞAHVER
Tam bir yıl önce idi, ailevi sorunlarım vardı. Kardeşim tavsiye etti. Carpe diem merkezine gittim. Deniz’le tanıştım, bana farklı şeyler söylüyordu. Bir çok psikologlara gittim. Anlatmak istediğim bana farklı şeyler söylüyordu. O gün tabi şok oldum, böyle bir şey olmazdı. O gün bu gün iyiyim daha da iyi olacağım inşallah… Neler mi öğrendim ? Hayatı fark etmeyi öğrendim. Var olduğumun bilincine vardım. Asıl sorunlarımı kendim oluşturduğumu öğrendim. En önemlisi ayna olayını öğrendim. AYNA … Yaşamda karşılaştığım olumsuz olayların kendim olduğumu ve bu olumsuz olayların arkasındaki nedenlerin arkasında beni iyileştirmek için bir gerçek, bir de ALLAH ‘ın en büyük lütfu olduğunu fark ettim, ama sanki bu yaşıma kadar yaşamamışım diyebiliyorum. Bir şeylerin farkında olmak çok kolay değil Yüzleşmek en zor şey, artık iyiyim, hayata, yaşamıma farklı bakıyorum. Hastalıklarım azaldı, öfkem azaldı, kendimim artık inançlıyım, mış gibi yaşamıyorum. HER ŞEY AMA HER ŞEY İÇİN TEŞEKKÜRLER DENİZ …
AYLA METİNER
Ben Carpe Diem ile 2013 Ocak ayında tanıştım. Bence kendime giden yolda TANRI'NIN bana açtığı çok özel bir kapıydı. 2011 Kasım ayında bir gün hayatıma giren çok özel ve önemli bir yere sahip olan insan, bir gün sonra bir yalanla hayatımdan çıktı. Çok bocaladım kendime neden diye binlerce sorular sorup, senaryolar yazdım. Kendimi terk edilmiş, haksızlığa uğramışlığın yanında nefret, kızgınlık, öfke krizlerinde buldum. Kalbimin sesini susturup, hayata ve kendime beynimle seslenmeye başladım. Bir kadın olmanın güzelliğini unuttum, kalbimde yabani otlar biriktirdim hep TANRI’ya dua ettim bana bir kapı aç kalbimdeki bu acıyı dindir diye ettiğim duanın karşılığı Carpe Diem. Bir yolculuk benim için, Deniz hanım’la yaptığım her seans bence kendi içimde çıktığım bir yolculuktu, kendini tanırken acısız olmuyor elbet. Kalbimdeki o yabani otları toplamaya devam ediyorsun. Bildiğim tek şey bu gün artık neden sorusunu sormuyorum. Bu olayda öğrenmem gereken neydi ? Bu nasıl bir sınav sorusuydu ? Ben bu olayda ne keşfettim ? Artık beynimin sesi geride, kalbimle istiyorum niyetlerimi bu bana huzur veriyor. Bu yolculukta bana ışık tutan sevgili Deniz’e, Ebru ‘ya ve eğitim aldığım tüm hocalarıma teşekkür ediyor, beni onlarla tanıştıran TANRI ‘ya şükranlarımı sunuyorum.
GÜLER ATEŞ
Sayın SABA DENİZ UZUN 8 Mayıs 2013 tarihinde düzenlenmiş olan ANNE BABA ÇOCUK İLİŞKİSİ GÜVENLİ BAĞLANMA SEMİNERİ’ne vermiş olduğunuz eğitimden dolayı çok teşekkür ederim …
AHMET ÇAYIR
ENEZ BELEDİYE BAŞKANI
Sayın SABA DENİZ UZUN 14 MART 2013 tarihinde düzenlenmiş olan KADIN ERKEK İLETİŞİM BECERİLERİ SEMİNERİ’NE vermiş olduğunuz eğitimden dolayı çok teşekkür ederim…
AHMET ÇAYIR
ENEZ BELEDİYE BAŞKANI
Sayın SABA DENİZ UZUN 9 Mart 2012 tarihinde düzenlenmiş olan BELEDİYE PERSONELİ İLETİŞİM BECERİLERİ HİZMET İÇİ EĞİTİM SEMİNERİ ‘NE vermiş olduğunuz eğitimden dolayı çok teşekkür ederim…
AHMET ÇAYIR
ENEZ BELEDİYE BAŞKANI
Deniz Hanım’a ilk geldiğimde oğluma karşı kaybetme korkum ve başına birşey gelecek korkum vardı. Onu bir yere bıraktığımda hep ona birşey olacakmış endişesi ile yaşıyordum. Ama şu an çok iyiyim. O korkularımdan kurtuldum. Canım Deniz ablama, Carpe Diem Gelişime çok teşekkür ederim. Güler yüzünüz hiç solmasın sizi çok seviyorum, iyi ki varsınız …
Çiğdem ERKUT
Deniz’cim Merhaba; Paylaşımlarını büyük bir coşkuyla okuyorum… Herşey için sana bir kez daha teşekkür ederim… Bana kattığın tüm değerler için teşekkür ederim… Tespitlerinin yaşamımda yarattığı farkındalık için teşekkür ederim… En kısa zamanda seni tekrar görmeyi seçiyorum… Sevgiyle…
S.ÖZKAN
ÖĞRETMEN
Denizcim Merhabalar 1957 de kurulmuş 4000 çalışanı olan Kale Grubu şirketine 16 Temmuz'da verdiğin PARA BOLLUK ve İLİŞKİ KOÇLUĞU SEMİNERİ için çok teşekkür ederiz. Afişlerle ve maillerle duyurusunu yaptığımız, çalışanlarımızın aileleriyle katıldığı bu seminere para ile ilgili blokajlarını fark ettirmekte ve kaldırmakta anlattıkların oldukça etkiliydi, ikili ilişkilerdeki dengeler ve aile düzenleri ile ilgili çalışmaların tam anlamıyla yerini buldu. Eğitimden sonra aldığın bireysel çalışmalarla kişilerin sorunlarına nokta atışları yapıp önce kendi düşüncelerine, sonra hayatlarına yaptığın dokunuşlardan çok memnunlar. Daha uzun vakitlerle daha uzun çalışmalar yapmak isteriz o yüzden 3 Ekimde NEFES VE HOLOTROPİK NEFES SEMİNERİ yapmaya karar verdik . Seni seviyoruz, ismin gibi deniz gibi fark ettikçe açılan dünyada değişimin önce kendimizden başlaması gerektiğini bir kez daha hatırlattığın, yardımcı olduğun için teşekkürler. Seher Mumcu Kaleseramik Çanakkale Kalebodur Seramik Sanayi A.Ş.
Seher Mumcu
Kale Kulüp Başkanı - Çan / Yönetici Asistanı
Benim adım Tuğba, soyadım Güker. Ben 15 yaşındayım. Benim bir kardeşim var. Adı Umut, kardeşim bir süredir hasta oluyordu. Biz onu buraya getirdik. Önceden çok korkuyordu. Buraya geldiğimizden beri çok iyi. Biz köyde yaşıyoruz. Bizim tarlalarımız var. Bir tane Gündöndü tarlamız var. Biz onu dolaşmaya gidiyoruz. Kardeşim traktörden inemiyordu .Ama artık buraya gelince iyileşti. Kendi başına geziyor. Bir defa geldi ama çok iyi. Annem uzun süre annesi ile görüşmüyordu. Burada konuşunca barıştılar. Burası çok iyi bir merkez. Buraya geldiğimiz için çok mutluyuz. Bu merkezi herkese tavsiye ediyorum.
Tuğba GÜKER
Merhaba; Sizi tanımama vesile olan ALLAH’a şükrediyorum. Kendimdeki değişiklikleri anlatmak o kadar güzel ki her yeni gün bir önceki günden daha güzel. Küçük yaşta düşmem sonrasında yıllarca ayaklarımda düzgün yürümede zorluk çekmemden dolayı sizden almış oluğum çalışmalar neticesinde refleksoloji, reiki çalışmaları, olumlamalar, nefes çalışmaları hayatımda bana olumlu yönde değişiklikler sağladı. Vesile olan Nilüfer abla, benle başından beri düzenli çalışan Deniz abla, Ebru abla, Fatih abi ve Tuna Bey; önce ALLAH’a sonra sizlerin ve benim çabamla her şeyin yoluna girmesine yardımcı ve vesile oldunuz. Sizi tanıdığım için ALLAH’a şükrediyorum, sizleri çok seviyorum. Tuna Beyin KUANTUM DRAMA atölye çalışmasından sonra devlet dairesinden iş haberi aldım çok mutluyum. Artık her olayda küçük bir çocuk gibi açıklama yapmıyorum, kendimi ve kendi isteklerimi net bir şekilde ifade ediyorum. İsteklerim olmayacak, sevilmiyorum kalıplarımı değiştirdim. Her şey düzene giriyor, çok mutluyum. Sizden çok şey öğrendim, öğreniyorum da…
SİBEL DALOĞLU
Merhaba; Ben hayata olumsuz gözlerle, negatif bakan, hayatı bu şekilde gördüğüm için hayatıma sürekli olumsuzlukları çağıran biriydim. Dönüm noktamız olarak gördüğüm Deniz Hanım'ı kızımın fizyoterapisti Özkan Bey sayesinde tanıdım. Özkan Bey'e çok teşekkür ederim. Ama Deniz Hanım'ın da söylediği gibi hiç bir şey tesadüf değildir. Benim, kızım ve ailemin doğru bir yaşam sürmemiz için Rabbimin ve yaşamın bize sunduğu bir yardımdı. Deniz Hanım'ı tanıyıp yaşam koçluğumu yapmaya, hayatta nasıl yürümem gerektiğini ve hayattaki güzel şeyleri nasıl alabileceğimi öğretmeye başladığı an tüm yaşamım değişti. İlk önce ben demeyi, yaşamdan doğru şekilde isteyebilmeyi, kendimi değerli görmeyi, değerli gördüğümde karşımdakinden de değer gördüğümü, yaşama güvenmeyi öğrendim. Gördüm ki etrafıma, aileme, kendime daha faydalı oluyorum. Her şey yolunda gidiyor. Deniz Hanımla ilk tanıştığımda konuşurken sürekli tebessüm eden, gülümseyen biri vardı karşımda. Karşımda o kadar güzel gülümsüyor, gülümseyen gözlerle o kadar güzel bakıyordu ki yani o gün ilk dersimi almıştım aslında. İnsanlara ve hayata gülümseyen gözlerle bakılacağını öğrenmiştim. Deniz Hanımı tanıyalı 2.5 ay oldu, bu kadar zamanda bile çok şey değişti. Başta ben ve tüm çevrem bendeki güzel değişimlerin farkındayız. Kendime güvenimi kazandım, konuşmaya başladığımda öyle mantıklı ve güzel şeyler çıkmaya başladı ki ağzımdan bazen ben bile şaşırıyorum. Ayrıca kızım doğumdaki sıkıntıdan dolayı yürüyemiyordu, oturamıyordu. Aslında çok büyük problemi olmadığı halde ben büyütüyor ve hiç yürüyemeyecekmiş gibi düşünüyordum. Ne kadar korkarsam o kadar iyileşmede geriliyorduk. Ben sakin olup, yaşam sevinci kazandıkça, yaşamın bana vermiş olduğu sıkıntıları dahi içten kabul edebildikçe kızıma daha doğru destek verebildikçe kızım güçlendi, oturmaya ve ayakta durmaya başladı. Bu bizim için muhteşem bir gelişmeydi. Ben artık yaşama, kendime, kızıma, Allaha güveniyorum. Biliyor musunuz hayatta o kadar çok bilemediğimiz, doğru olarak bildiğimiz yanlışlar var ki bunu şimdi anlıyorum …
MELEK ÖZYER
Sayın Carpe Diem Gelişim Merkezi, 21. Kırklareli Karagöz Kültür Sanat ve Kakava Festivalinde vermiş olduğunuz ''Kakava ve Bolluk Semineri'' 'nden dolayı teşekkür ederiz. Katkı ve katılımlarınız bizleri onurlandırmıştır.
Av. Cavit Çağlayan
Kırklareli Belediye Başkanı
Carpe diem. Anı yaşamak. Küçük şeylerden mutlu olmayı öğrenmek. Farketmek, farkettikçe farkedilmek. Farkındalık. Bilinçaltı. Travmalar. Değişim. Gelişim. Ve daha bir sürü kavram. Anlatmaya çalıştığımın ne olduğunu anlamak zor değil, “Özlenen Deniz Uzun”. Her cümlesiyle hayatıma yepyeni bir bakış açısı katan, hatalarımı bu kadar güzel bir şekilde yüzüme vurup ders almamı sağlayan, hayatı anlatan yegane insan. Öncelikle ona beni Carpe Diem'le, kuantumla, Tuna Tüner ile, Banu Birtek ile tanıştırdığı için teşekkür ederek başlamak istiyorum anlatmaya. Carpe Diem ve Özlenen Deniz Uzun bana, özel olduğumu, herkesin kendisi için özel olduğunu hatırlattı. Yalnız olmadığımızı anlattı, değer kelimesinin asıl manasını öğretti. İnsanın isterse herşeyi başarabileceğini gösterdi. Yaşananlardan ders almayı, aynı hataları tekrar yapmamayı başarabilmek için beni eğitti. “Seni öldürmeyen darbe güçlendirir.” sözünün ne kadar anlamlı olduğunu gösterdi. Kuantum’u anlattı, EFT’yi anlattı. Nefes egzersizlerini, aile dizimini anlattı. Bana mavi olduğumu gösterdi. Sen kendini nasıl hissediyorsan osun dedi. Çivit maviye, şiire anlam kazandırdı. Hayatımı değiştirmenin aslında tamamen benim elimde olduğunu ve gayette kolay olduğunu öğrenmeye başladığım şu günlerde, Carpe Diem ve Özlenen Deniz Uzun kesinlikle tavsiyemdir. Bana yaşam koçundan çok, danışmandan çok abla olan Deniz Ablama tekrar tekrar teşekkür ediyorum. Bir insan değişir dünya değişir. Değişime kendinizden başlamak istiyorsanız, Carpe Diem sizin için biçilmiş kaftan olacaktır.
Cemre Erçetin
2009 - 2010 döneminde KIRKLARELİ İL HALK KÜTÜPHANESİNDE tüm yıl boyunca yaptığınız eğitici faaliyetlerden ötürü teşekkür eder saygılar sunarım.
S.HİLAL SICAK
KÜTÜPHANE MÜDÜRÜ
CARPE DİEM GELİŞİM EĞİTİM ve DANIŞMANLIK’a Kırklareli Belediye Başkanlığı 2. Kurtuluş Şenlikleri ve Ata’ya Saygı Haftasına katkılarından dolayı teşekkür ederim.
Av. Cavit Çağlayan
Kırklareli Belediye Başkanı
Denizciğim, kısa sürede ne kadar değişeceğimi çalışmamızda söylediğinde duyamamıştım. Evet, ‘İyi ki doğdun Zeynep’. Çok teşekkürler.
Op Dr Zeynep Akçığ
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı
Kuantum, öğrenmeye çalıştığım bir konuydu. Carpe Diem Gelişim ve Deniz Hanım ile tanışmam tekrar eden korkularımı, gerçekleşmeyen taleplerimi silip atmama neden oldu. Deniz Hanım'ın farkı, farkındalığıma sebep oldu. Farkın farkına varmamı öğretti. Kuantum Düşünceyle beraber Deniz Hanım ile birbirimizi tanıdık. Benim için hayatın güzelliklerine bir kapı aralandı. Deniz seni seviyorum. Deniz anlatılmaz yaşanır diyorum. Ben özel ve değerliyim. Deniz Hanım harika. Carpe Diem ailem mükemmel. Çok teşekkürler …
Remziye TANIR
Emekli Memur
Eğitim merkezi olarak nefes çalışmalarının devamını dilerim. İnsanlar sıcak, siz sıcaksınız, dostça bir ortam. Herşey güzeldi teşekkürler …
Hasan Bala Doğru
Ben nefes çalışmasına gelmeden önce düşüncelerimi anlattığım zaman farklı bir çalışma ile karşılaşacağımı düşündüm. İstek üzerine ve programda olan çok daha geniş konulara değinildi. O konular hakkında bilgilendiğim için memnun kaldım. Nefesimi aldığım bilgiler doğrultusunda kontrol etmeyi hedefliyorum. Sevgili hocamızı tanıdığım için memnun oldum. Devamını diliyorum …
Emine NİZAM
Teyzem sayesinde nefes çalışmasına katıldım. Beynimin çok az bir bölümünü kullandığımı öğrendim. Bolluk ve bereketi nasıl kendime çekebileceğimi öğrendim. Mutluluk hormonunu nasıl çalıştıracağımı öğrendim. Çok güzel bir çalışmaydı. Çok memnun kaldım. Deniz Hanım'a sonsuz teşekkürler. Edirne’ye katkılarından dolayı çok mutluyum, iyi ki varsınız.
Hakan ALTUNHAN
Bugün çok güzel bir gündü. Bundan sonra her şeyin değişeceğine inanıyorum. Bütünün içinde var olduğumu hissettim. Heplikten hiçliğe gittim.
Abide AYDA
EFT ve diğer teknikler hakkında hiç bilgim yokken arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine Deniz Hanım'ın programına katıldım. Başlangıçta etkili olacağını düşünmezken Deniz Hanım'ın pozitifliği beni çok etkiledi. Günlük hayatta başımıza gelen tüm olayların bir nedeninin olduğunu öğrendim. Kendi sıkıntılarıma neden bulamazken Deniz Hanımdan öğrendiklerim kendimi daha iyi tanımama ve problemlerimin nedenini saptamama yol açtı. Bu programı herkese öneriyorum. Günümüz insanının çağdaş dünyaya uyum sağlarken boş konuşmalarla, haberlerle zamanını geçirmektense imkanı olan herkesin bu programa katılmasını öneririm. Deniz Hanım'a benim bakış açımı değiştirdiği için ve beni bilgilendirdiği için çok teşekkür ederim.
GÜLÇİN KESİNKAYA
MATEMATİK ÖĞRETMENİ
Sevgili Deniz Hanım, yıllardır derinlerde yatan ama bir türlü yüzleşmek istemediğim sorunları o büyük kara topta toplamamı ve yok etmemi sağladınız. Bu ilk adımdı. Bundan sonraki gelişmeleri heyecanla bekliyorum. Kendimi gözlem altına alıyorum. Gösterdiğiniz dokunuşlar ve olumlamalarla enerjime ve sağlığıma kavuşacağıma inanıyorum. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum.
AYLİN ACAR
ÖĞRETMEN
İlk defa gördüğüm değişik bir teknikti. Her şeyin insanın kendinden kaynaklandığını, çözümün kendimizde olduğunu ve bunu bir yol gösterici olduğunda daha kolay yapabileceğini, insanın enerjisini ve aklını doğru yönde kullandığında her şeyin üstesinden gelebileceğini anladım. Tabi ki Deniz Hanım'a teşekkür ederim.
EMİNE MERAKA
KAMU YÖNETİMİ - ÖĞRENCİ
Bu seminere arkadaşımın anlatımlarından etkilenerek katıldım. Hiçbir bilgim yoktu. Yaşayarak gördüğüm olumlu düşüncelere sahip olmak gerektiği, faydalı olacağı kanısına vardım. Deniz Hanım'ın tavsiye ettiği kitapları okuduktan sonra daha bilinçli olarak bu olayların içinde olacağımın inancındayım. Kendimi seviyorum .Mutlu olmayı hak ediyorum … TEŞEKKÜRLER DENİZ HANIM.
T.G.
ÖĞRETMEN
Deniz Hanım'dan öğrendiğim tekniklerin araştırılmaya ve uygulanmaya değer olduğunu düşünüyorum. İnsanın kendini tanımasına ve tamamlamasına, kendini daha iyi hissetmesine yardımcı olacağını düşünüyorum.
N.S.
Seminere gelirken herkesten duyduğum standart bir takım düşünce kalıplarından farklı şeyler duymayı, hayatımda çok büyük bir fark yaratmayı umuyordum. Özellikle başarısız olduğum kadın erkek ilişkileri konusunda bir değişim yaratmasını bekliyordum. Seminer esnasında geçen sohbetler şimdiye kadar fark etmediğim bir takım şeyleri fark etmemi sağladı. EFT yönteminin ne olduğunu ve uygulamasını öğrendim. Bende fark yaratacağına inanıyorum. Tavsiye edilen kitapları okuduktan sonra da hayata bakış açımın değişeceğine inanıyorum. TEŞEKKÜRLER.
A.B.
EFT ve diğer konularla ilgili hiçbir şey bilmiyordum. Merakla geldim. Ben, günlerden beri enerjisiz yaşıyordum. Öğrendiklerimle ve uygulanan çalışmalarla kendime geldim. Öfke çalışması öfkelerimi yok etti. Enerji doldum. Kendimi seviyorum. Deniz Hanım'a çok teşekkür ediyorum.
Sevim ALAYLI
Eskiden her şeyi sorgular dururdum. Ailemi, çevremdeki bütün insanları tabiki kendimide ! Çevremdeki insanlarıda acımasızca eleştirirdim neydi mutlak doğru ? Hayatımdaki herşey ters gidiyordu, neredeyse herşey … Altüst olmuştum çok takıntılı bir insandım. Sonra tam dibe vurduğum bir anda hayatımı gerçekten değiştirmeye karar verdim. Deli gibi araştırmaya ve okumaya başladım. Bir sürü kitap okudum ama sadece kitap okumak yetmiyordu, herşey havada asılı kalıyordu. Ben değişmeyi o kadar çok istemiştim ki bir rehbere ihtiyacım olduğunu farkettim. İşte o çok istediğim anda Deniz Hanım ile karşılaştım. Onunla ilk tanıştığım zaman karmakarışık bir haldeydim, ne yapacağımı bilmiyordum, hep kaçıp uzaklara gitmek istiyordum, bir daha dönmemek üzere tabiki kendimden kaçıyordum. Deniz Hanım ile ilk sohbet ettiğim anda bile o kadar çok rahatladım ki sanki onu kırk yıldır tanıyor gibiydim. Gerçekten çok samimiydi. Hayatımda belki de ilk kez bir insan bana bu kadar samimi davranıp değerli hissetmemi sağladı. Çok dolu, bir o kadarda samimi ve mütevazı bir insan. Sonra birlikte çok güzel çalışmalar yaptık. O bana kendimi görebilmem için bir ayna tuttu aslında ne kadar güzel ve değerli olduğumu gördüm, yıllarca kendime büyük haksızlık etmişim. Ama daha yolun başındayım. Artık hiçbir yere kaçmıyorum. Kendimi ve insanları olduğu gibi sevmeyi kabullenmeyi öğrendim. Hayata ve kendime güveniyorum. tek bir gerçek var, oda sevgi ! Denizcim, seni tanıdığım için çok mutluyum ama daha kolay kolay seni bırakmaya niyetim yok senden daha çok şey öğreneceğim. Her başım sıkıştığında yardımıma koşup telefonla bile içimi rahatlattığın, beni motive ettiğin içinde çok teşekkür ederim. Ayrıca Funda Hanımada burdan teşekkürlerimi gönderiyorum. İyi ki varsınız, sizleri seviyorum. Edirne’ye selamlar ...
Çağlar Aynur B.
Memur - Ankara
İlk olarak böyle biriyle tanıştığım için Tanrıya teşekkür ederim. Beni, ben olma yolculuğumda sabırla dinleyip, her sorunuma çözüm arayan, yılmadan benim her sorumu cevaplayan, bana her an her halimde katlanıp sen yaparsın azmini veren, istersem herşeyi yapabileceğimi öğreten Deniz Hanım’a çok teşekkür ederim. İşini zevkle yapması ve hiç yılmaması beni çok etkiledi. İyi ki varsınız Deniz Hanım, sizi seviyorum.
ZEYNEP Ş.
Aşçı
Tavsiye üzerine Deniz Hanım ile tanıştık. İyi ki tanışmışız. Çünkü 1,5 seneden beri felçli olan annem ayağını kaldırmaya başladı. Gittiğimiz daha 2 seans oldu. Bizim için mucize oldu. Deniz Hanım anneme refleksoloji yapıyor. Hem de enerji veriyor. Ayrıca her gün dinlemesi için meditasyon müziği cd’si verdi. Annem onu dinleyince hemen uyuyor. Hala seanslarımız devam ediyor. Gelecek günlerde annem yürüyecek buna inanıyoruz. Teşekkürler Deniz Hanım !
AYNUR VATANSEVER
ÖĞRETMEN
Daha önceleride psikolojiye ilgim fazlasıyla vardı. Yaşadığım olaylardan çok etkilenirdim, geçirdiğim rahatsızlık sonucu felç geldiğinde, hasta psikolojisini üzerimden atmam kolay olmadı, belirli metodlarla bunu başarabilirdim, neyse ki şanslıydım ve bulunduğum yerde böyle bir kişisel Gelişim Merkezi vardı. İlk başta içinde bulunduğum hasta psikolojisi sebebiyle tereddüt ettim, ancak önyargımı kırarak Carpediem'e gittim, benim için yeniden doğuş oldu. Yaşadığım sorunlar üzerine geçirdiğim felç, bilincimi yormuştu ve Carpediem'de aldığım bilinçaltı terapileriyle bu kötü psikolojiden kurtuldum, bambaşka bir insan oldum. Sanki yeniden doğdum. Yaşayacağım değişiklikleri görmek için tarihleri ve olan değişiklikleri not aldım. Kısa zamanda kendim olduğumu algıladım, hayata bakışım ilk seanstan itibaren değişti. İkinci seansta olumlamalar hayatıma girdi ve benim için hayatımda başlangıçlar oldu. Bilinçaltı kodlamasıyla hasta yanımı görmemeye, orayı kafama takmamayı öğrendim. Hedef belirleme seansıyla da hedeflerime emin adımlarla ulaşmam için güç aldım.
Neşe Yaman
Deniz ile olan dostluğumuz uzun yıllara dayanır. Yaşadığım en zorlu dönemde yollarımız tekrar kesişti. Yanımda kimse yokken tekrar o desteğim yoldaşım can arkadaşım oldu. Hayata yeni başlangıcımın ışığıdır kendisi. Yaşamda hiçbir şeyin tesadüf olmadığını kabule geçmeyi, teslim olabilmeyi, hayata yeniden kök salabilmeyi, yaşamda tekrar var olabilmeyi onun yoldaşlığıyla gördüm. Şu an çok huzurlu ve mutluyum bana yapmış olduğu çalışmaların meyvesini topluyorum. Can Dostum yolun açık olsun. Işığın herkesi aydınlatmaya devam etsin...
FİLİZ BİLGİN
Kendime verdiğim en güzel hediye Deniz hanımla bireysel terapilere başlamaktı. Sorunların aslında kendi iç dünyamla ilgili olduğunu geçmişteki karmalarımdan kaynaklandığı daha net gördüm ve her gün yeni keşifleri yapmaya devam ediyorum. İnsan ilişkilerin de bir çalışma yaptığımızda hiç tahmin etmediğim aklıma bile gelmeyen konunun bir noktaya vardığını gördüm. İlişkilerim konusunda bir parçanın halen yedi yaşında olduğunu bu yedi yaşındaki kızın içinde bu kadar çok ağladığını başkalarını sevmeye çırpınırken aslında kendi içindeki parçalarımı sevmediğimi fark ettim. Kendini sevmek işin özü. Yaşamımım en güzel parçalarından birisin. Sen bana rehber oldun bende başkalarına rehber oluyorum. Dünyamızın bu şekilde güzelleşeceğine inanıyorum.
EMİNE YAPICI
DİYETİSYEN
Hayat sizi zorladığında ve artık yeter deyip bir çıkış yolu aradığınızda evren sizi mutlaka hocanızla buluşturur. Erken menapoz sorunu yaşadığım bir dönemde tanıştık biz Sevgili Saba Deniz Uzun ile. Aile dizimi, meditasyon kampı, bireysel seanslar ve reiki derken yaşamımda ilk kez mucizeler gerçekleşti. Hormon değerlerim olması gereken en mükemmel değere ulaştı, omuz ağrılarım geçti, yaşam enerjim yükseldi. Kendime en büyük hediyeyi Diyarbakır’dan Edirne’ye olan yolculuğumda verdim. Deniz ablacım iyi ki varsın iyi ki hayat bizi buluşturdu.
BİRGÜL AKDAĞ
HEMŞİRE
Bundan iki ay önceydi Deniz hocamla tanışmamız. Büyük sıkıntılarla geldik kendisine, açıkçası umudum azdı. Çünkü çocuğum uçurumun kenarındaydı. Olmaz diyordum, ağlıyor, üzülüyor, çırpınışlarımı kimsenin duymadığını biliyor ve çaresizlikler içinde umut kapısı arıyordum. Şimdi 4. Seansımıza geldik ve değişim mucizesini yaşıyoruz. Kızım artık hayal kuruyor, arkadaşlarının yanında özgüvenle durup hakkını arıyor, hayata bağlı, ders notları çok değişti. Ne mutlu bize ki biz, bize iyi gelen doğru insanı bulduk. Kızım kardeş istiyor, veteriner olmak istiyor, daha sayılamayacak geleceğe dair bir sürü hayalin gerçeğe döneceğini biliyorum. Artık umudum var benimde... Artık ben de seviyorum kendimi çünkü umutlar var içimde... Tavsiye ediyorum, ısrar ediyorum... İnanın bana olmaz diye bir şey yok, imkansız diye bir şey yok, yapamam diye bir şey yok. Biz artık mutluyuz...
Mehtap Kılıçlıarslan
LEZZET TASARIMCISI
Birgün bu kapıdan içeri girdim ve Deniz Hanım kim diye sordum ve burada her ne yapıyorsanız bende yapmak istiyorum dediğimde hayatın yönünü değiştirecek şifalara kapılarımı açtığımı bilmiyordum. Şimdi bir yılı aşkın süredir danışan olarak çeşitli çalışmalara katıldım. Öncelikle sabrı öğrendim sonra gözlerimi açıp yaşama gerçek yönleriyle gerçekten bakabilmeyi hayatın aslında kolay ve bir o kadar keyifli olduğunu, iyiye güzele doğruya kendimi açmayı ve en önemlisi teslim olmayı öğrendim. Geçmişi karanlık bir dipsiz kuyu olarak görmek yerine onun gelecek için nasıl güzel bir rehber olduğunu gördüm. Şu anın kıymetini gördüm ve yaşadığım anın sevincini tattım. Yaşam beni buraya getirerek bu güzellikleri verdi bu tecrübede en büyük pay Deniz Hanım ve Carpe Diem Gelişim Merkezine ait. Yardımları ve destekleri için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
Tuğçe Seda Tarancı
3K CAFE
İletişim

Şükrüpaşa Mahallesi Arda Caddesi Karabıçak Residance F Blok - Giriş Kat No: 5 - 6 Edirne / Türkiye

Tel - Faks : +90 284 225 34 22
Mail : bilgi@carpediemgelisim.com